Fotogalerie Fotogalerie seminářů Pro registrované partnery Nápověda Úvodní stránkaStrategické dokumenty

 

Hodnocení projektu
Vzdělávání DVPP
O projektu
Adresáře partnerů
Formuláře ke stažení
KontaktyKampanělinezbytek


Nápověda
 

Úvodní stránka

Aktuality

Hledání v článcích

Informace

O projektu

Partneři

Pro registrované partnery:

Kontakty


Úvodní stránka

Úvodní stránka projektu IQ Auto zobrazuje horní lištu s logem projektu a loga dvou hlavních partnerů. Vpravo nahoře jsou tlačítka s ikonami pro nápovědu (ikona otazníku), vstupu pro registrované partnery (ikona klíče), vrácení na úvodní stránku (ikona domečku) a přidat k oblíbeným (ikona hvězdy).

Ve střední části je přehled článků jednotlivých partnerů. Kliknutím na odkaz [..více] se zobrazí celý článek se všemi detaily.

V dolní části jsou loga a texty sponzorů projektu.

Z úvodní stránky je možné vyhledávat v článcích viz hledání, filtrovat články podle partnera viz aktuality a kliknutím na tlačítka pod horní lištou se přemístit na další stránky projektu.

Aktuality

Seznam článků, které uveřejňují jednotliví partneři. Každý článek obsahuje nadpis, krátký úvod a vlastní text. Vpravo vedle nadpisu je název partnera, který článek zveřejňuje a vpravo dole je Může být ještě doplněn fotografií nebo grafikou a přílohou ve formátu PDF. (Acrobat Reader)
Články je možné filtrovat podle partnerů. V pravé dolní části je rozevíratelný seznam, kdy po výběru konkrétního partnera a odkliku na tlačítko Články partnera se zobrazí pouze seznam článků vybraného partnera. Návrat zpět na zobrazení článků všech partnerů je možný po volbě vše a odkliku tlačítka nebo kliknutím na tlačítko aktuality pod horní lištou, popř kliknutím na tlačítko s ikonou domečku - návrat na úvodní stránku.

Hledání v článcích

V článcích je možné vyhledávání v názvu i obsahu. Po zadání hledaného výrazu do vstupního pole vlevo nahoře a potvrzení klikem na tlačítko Hledat se zobrazí odkazy na názvy článků, které obsahují hledaný výraz. Vyhledání je provedeno v názvu i obsahu článku a každý výsledek se zobrazí zvlášť s počtem výskytu hledání.

Informace

Obsahuje podrobnější popis projektu jako zdůvodnění projektu, cíle projektu, cílové skupiny, přínosy a kroky k realizaci.

O projektu

Obsahuje stručný název a obsah projektu. Délka trvání a datum zahájení a ukončení projektu

Partneři

Obsahuje seznam partnerů projektu obsahující logo, přesný název partnera, jeho adresu, kontaktní osobu a telefonický a elektronický kontakt.

Kontakty

V případě dotazů a námětů k projektu nebo v případě technických problémů se obracejte na uvedené kontakty.

 

Pro registrované partnery:

Každý partner projektu IQ Auto, má možnost vkládat nové články po přihlášení do sekce pro registrované partnery.
Do sekce s dostane po přihlášení kliknutím na symbol klíče. (tlačítko druhé v řadě vpravo nahoře) Musí správně zadat uživatelské jméno a heslo, které mu bylo přiděleno.
Po úspěšném přihlášení se partnerovi zobrazí jeho sekce s logem a kontaktními údaji. Pod nimi je přehled článků, které byly dosud přidány. Kliknutím na odkaz v názvu článku je možné zobrazit všechny detaily článku (Nadpis, úvod, obsah, obrázek a přílohu).
Kliknutím na odkaz pod názvem Vlož foto je možné vložit ke článku fotografii nebo grafiku ve formátu jpg, gif nebo png max. do velikosti 20 KB. (šířka obrázku je automaticky nastavena na 80 pixelů v úvodu a na 200 pixelů v detailu článku.)
Kliknutím na odkaz pod názvem Vlož přílohu je možné vložit ke článku přílohu ve formátu pdf max. do velikosti 200 KB.

Pokud není partner ještě zaregistrován v databázi, lze se online zaregistrovat kliknutím na odkaz registrace nového partnera. Po vyplnění formuláře jsou zaslány údaje administrátorovi webu IQ auto a ten zašle na kontaktní mail uvedený ve formuláři přístupové údaje.

Pozor ! Pokud vložíte přílohu nebo foto pod názvem, který už je vložen, stávající foto nebo příloha se přepíše i když patří k jinému článku ! Proto je nutné se před vložením přesvědčit, jestli není vložena příloha nebo foto stejného názvu. Toto upozornění platí samozřejmě v rámci konkrétního registrovaného partnera (Poku vloží jiný partner přílohu nebo foto stejného jména jako jiný, vloží se mu do jeho uživatelské sekce a nepřepíše se jinému partnerovi.)
Pokud článek obsahuje již foto nebo přílohu, nelze ji vkládat znovu ! (Odklik není ani možný, protože není zpřístupněn) Musíte přílohu nebo obrázek smazat v detailu článku a pak teprve znovu vložit.(klikem na název článku se otevře detail)

Článek je možné smazat i s přílohou a grafikou odklikem na odkaz pod názvem Smaž.

Kliknutím na tlačítko Odhlášení je partner odhlášen ze sekce pro registrované. Z bezpečnostních důvodů se doporučuje ještě zavřít okno prohlížeče.